NAJWIĘKSZY WYBÓR ROLET W BIAŁYMSTOKU

Witaj w świecie eleganckich i funkcjonalnych rolet, które nie tylko skutecznie osłonią Twoje okna, ale także dodadzą wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu. Nasza różnorodna oferta osłon okiennych obejmuje różne typy rolet, dostosowane do różnych potrzeb i gustów. Ponadto jesteśmy dystrybutorem wielu czołowych producentów i dzięki temu w ofercie mamy większość, jeśli nie wszystkie możliwe rozwiązania i modele. Możemy się pochwalić ofertą rolet w dużych rozmiarach nawet na największe przeszklenia.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Klasyczne modele rolet wolnowiszących to niezawodne rozwiązanie, łączące prostotę obsługi z elegancją designu. Skutecznie regulują ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Pośród wielu rozwiązań możemy wyróżnić rolety bezinwazyjne Mini Besta montowane bezpośrednio na ramę okienną, wolnowiszące Besta, których szerokość może dochodzić do 230 cm oraz większe gabarytowo rolety Coulise o szerokości nawet do 350 cm a także wiele systemów osłon z maskownicami i dodatkowymi karniszami aluminiowymi.

ROLETY W KASETACH

Minimalistyczne rolety w kasetach to propozycja dla miłośników nowoczesnego designu. Kaseta chroni tkaninę przed kurzem, dodając jednocześnie estetyki. Takie rolety można zamontować zarówno na ramie okiennej, jak i na ścianie nad oknem. dodatkowym ich atutem jest to, że przy tkaninie zaciemniającej ewentualne prześwity są minimalne. Kolory dostępnych kaset to biały, brązowy, srebrny oraz cała gama dekorów drewnopodobnych pasujących do najmodniejszych odcieni stolarki okiennej.

ROLETY DZIEŃ NOC

Dodatkowo, proponujemy rolety Dzień Noc, umożliwiające precyzyjną kontrolę światła i prywatności w pomieszczeniu. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostosować atmosferę w domu do własnych potrzeb. Dostępne są modele zarówno wolnowiszące, jaki modele w kasetach w kolorach identycznych jak w roletach materiałowych.

ROZWIĄZANIA BEZINWAZYJNE

Rolety bezinwazyjne to rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć wiercenia w ramie okiennej. Łatwe w demontażu, nie pozostawiają śladów. Już wcześniej wspomnieliśmy o roletach Mini Besta w opcji materiałowej oraz Dzień i Noc. Oba te modele posiadają prowadzenie żyłkowe oraz uchwyty, które się zaczepia na ramie okiennej Dzięki czemu nie trzeba wiercić w oknach. Istnieją też modele kasetowe, które można zamiast przykręcania przykleić do ramy okna specjalną taśmą.

TKANINY ZACIEMNIAJĄCE

Zapewnij sobie spokojny sen i pełną prywatność dzięki roletom zaciemniającym, które blokują światło z zewnątrz, tworząc w pomieszczeniu przyjemną atmosferę ciszy i intymności. Opcja blackout jest dostępna zarówno wśród tkanin gładkich, wzorzystych, jak i tkanin Dzień i Noc.

OKNA DACHOWE – SŁOŃCE POD KONTROLĄ

Specjalnie dostosowane do okien dachowych rolety oferują doskonałą ochronę przed słońcem, zachowując przy tym funkcjonalność otwierania i zamykania okna. Sa dostępne w 2 opcjach kaset i w kilku kolorach wykończenia.

ROLETY OGRANICZAJĄCE STRATY CIEPŁA

Dbaj o efektywność energetyczną swojego domu za tkanin roletowych ograniczających straty ciepła zimą i nagrzewanie się pomieszczeń latem. To inteligentne rozwiązanie dla oszczędności energii i komfortu termicznego.

Oferujemy rolety wielu renomowanych producentów, w tym ekskluzywnych marek europejskich, co daje nam przewagę pod względem ilości rozwiązań i wyboru materiałów.

Posiadamy także rolety wielkogabarytowe, doskonałe do dużych okien, które skutecznie zabezpieczą przestrzeń przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Dla najwyższego komfortu proponujemy sterowanie elektryczne, pozwalającym na zdalne kontrolę za pomocą pilota, smartfona oraz integrację z systemem inteligentnego budynku.

Znajdź idealny produkt dla siebie w naszym sklepie w Białymstoku i ciesz się funkcjonalnością, estetyką i nowoczesnym designem!